9 Kasım 2012 Cuma

Ebeveyn Banyoma Kırmızı

Bu aralar ne gezmeye halim ne de vaktim var. Çeyiz almıyormuyum hem de nasıl ama alışveriş siteleri sağolsun insanı dükkan dükkan gezmekten kurtarıyor. Eksiklerimin çoğu bitti sadece evin tadilatından ve mobilyalardan sonra alınacak bir kaç şey kaldı.Kısmetse düğüne 7 ay var ama evdeki tadilat hala başlamadı:( Nihayet 2 hafta sonra kiracılarımız evden çıkıyorlar veeeee ustaları eve sokup hummalı bir çalışma başlıyor. Evimizde 1 büyük banyo-tuvalet ve 2 küçük tuvalet var. Büyük banyo için alınacak banyo paspas setleri ve aksesuarları için henüz erken. Öncelikle fayanslar değişecek banyo dolabı yapılacak vs. Renkler krem-kahve ağırlıklı olacak ama henüz banyoya bişey almayı düşünmüyorum. Küçük tuvaletin birini kapatıp ayakkabılık yapmayı düşünüyoruz. 

Ben çeyizime ebeveyn banyom için 3 şey ekledim. Ebeveyn banyom çok büyük olmamakla birlikte 1 lavabo 1 tuvalet (inşallah mimari bir ayarlamayla)minik bir duşakabin alabilir.O yüzden orası için fayans rengini açık bir renk seçip beyaz klozet ve çanak lavabonun altına marangoza yaptıracağımız çekmeceli bir dolap düşündük. Ben aslında kırmızı rengini çok severim ama büyük banyomda kullanamayacak kadar çok sıkılganım riske girmek istemedim.Ben de sadece eşimle bana ait olacak banyomuzda kırmızı rengini kullanmaya karar verdim. Çoğu internet alışveriş sitesinde gördüğüm estetik duruşuna hayran kaldığım klozet fırçasını ve onunla uyacak sıvı sabunluğu aldım. Rengi de kırmızı üstelik Evim.net'ten ikisini 17.90'a aldım.

Evmanya'dan aldığım kalpli kırmızı banyo paspasım 14.90 TL


Tek eksiğim 2 tane kırmızı havlu ( çeyizimde her renk var ama hiç kırmızım yokmuş aaa ne ayıp:) birde küçük kırmızı bir çöp kovası...


Aşk Dolu Kırmızılı Haftasonları...

1 yorum:

  1. blogun çok şekermiş
    ben de evlilik hazırlıkları ve dekorasyon üzerine blog yazıyorum. beklerim;)

    YanıtlaSil

güzel yorumlarınızı bekliyorum...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...